Akcja Mikołaj – quadowcy z Poznania poszukiwani

- MotoRmania

MOTOCYKLE POLSKA Autoryzowany Dealer YAMAHA w Poznaniu 1.12.2012 organizuje spotkanie charytatywne na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Kórniku-Bninie k. Poznania pod hasłem „Święty Mikołaj jeździ quadem”

Informacja prasowa

Mikołajowe spotkanie ma na celu uprzyjemnić czas dzieciom z Domu Dziecka w Kórniku-Bninie. Dzieci zjedzą ciepły posiłek, dostaną upominki i będą miały okazję przejechać się quadami w terenie, obejrzeć krótki film dotyczący jazdy, a także dowiedzieć się ciekawych rzeczy związanych z tematem bezpieczeństwa jazdy i odzieży ochronnej.

Niezbędna jest pomoc wolontariuszy posiadaczy quadów, którzy wspomogą akcję. Dzieci jest wiele i każde z nich bardzo jest chętne na przejażdżkę.:)

Zapisy chętnych quadowców (wolontariuszy) chcących wesprzeć dzieciaki swoją obecnością i wspólną przejażdżką będą prowadzone w salonie: Motocykle Polska Autoryzowany Dealer Yamaha w Poznaniu ul. Bułgarska 63/65, mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 506 066 811 do dnia 26.11.2012r. Mapa dojazdu znajduje się na stronie: www.facebook.com/MotocyklePolska

Data i godzina spotkania: 01.12.2012r. (sobota) godz. 10.00 – 13.30
Program:
9.45 Rozpoczęcie spotkania
10.00 Wspólne śniadanie i zapoznanie się z podopiecznymi oraz personelem Domu Dziecka (ciepły posiłek, ciepłe napoje, ciasto…)
11.00 Rozmowa z dziećmi na temat bezpieczeństwa jazdy i odzieży ochronnej kierowcy quada, krótki instruktaż jazdy na quadzie i projekcja krótkiego filmu o jeździe na quadach
11.30 Jazda quadami w terenie wraz z podopiecznymi Domu Dziecka (wolontariusze-quadowcy wspólnie jeżdżą z dzieciakami na własnych quadach na zamkniętym terenie ośrodka).
13.00 Wspólny obiad, (jeżeli pogoda dopisze – ognisko)
13.30 Zakończenie spotkania
Organizator zapewnia wolontariuszom, dzieciom i pracownikom ośrodka dwa ciepłe posiłki i upominki dla podopiecznych domu dziecka.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl