30 pkt karnych w kilka minut: ponad 100 km/h w mieście, bez trzymanki, na kole, przez ciągłą…
Piotr Jędrzejak
22 sierpnia 2019

Policjanci z drogówki w Strzelcach Opolskich mieli w minioną sobotę długi mandat do wypisania.

Patrolując nieoznakowanym radiowozem drogę numer 94, policjanci zauważyli motocyklistę z nadwyżką energii. Niestety bez wzajemności – motocyklista nie zauważył policjantów.

Wideorejestrator radiowozu nagrał, jak 34-latek na Hondzie Africa Twin popełnia kilka różnych wykroczeń. Na odcinku drogi z Nakła do Izbicka jechał na tylnym kole, na stojąco (co wykroczeniem nie jest), bez trzymania kierownicy, przekraczał linię ciągłą, omijał wysepkę z lewej strony, a do tego wszystkiego w obszarze zabudowanym jechał z prędkością ponad 100 km/h.

Policjanci w końcu zatrzymali tę jazdę. Motocyklistą okazał się 34-letni mężczyzna z powiatu krapkowickiego. W kilka minut, na odcinku ok. 2 kilometrów, uzbierał 30 punktów karnych. Stracił prawko na 3 miesiące oraz otrzymał mandat w wysokości 1000 zł.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły