1% podatku dla poszkodowanego motocyklisty!
MotoRmania
28 lutego 2013

To już III etap wsparcia Kuby.

Informacja prasowa

We wrześniu 2011 roku przeprowadzaliśmy zbiórkę krwi by ratować jego życie, co się udało. Niestety nie udało się uratować jego prawej nogi. Kolejnym etapem była zbiórka pieniędzy na zakup protezy nogi. Dzięki dużej ilości darczyńców i ogromnego wsparcia Lasów Państwowych, udało się tego dokonać, jednak to nie koniec wydatków.

18.09.2011r. Jakub Bochniarz uległ wypadkowi motocyklowemu. Po kilku tygodniach walki – uratowano życie, jednak konieczne było przeprowadzenie amputacji prawej nogi w połowie uda. Lewa noga również wymaga długiego i specjalistycznego leczenia, ze względu na rozległe obrażenia.

W połowie lutego Kuba przeszedł 3-godzinną operację, która miała na celu wyciągnięcie gwoździa wśródszpikowego, przechodzącego przez całą kość piszczelową oraz gwoździ podtrzymujących. Za 3 miesiące musi stawić się na kontrolę i wówczas zaplanowana będzie kolejna operacja, tym razem wszczepienia implantów więzadeł w kolanie. By wszczepić wszystkie więzadła potrzeba czasu i będzie to wykonywane w partiach. Dlatego można być pewnym, że Kubę czeka jeszcze kilka operacji.

Stąd też nasz apel i prośba do Was o wsparcie w postaci przekazania 1% podatku na zakup komponentów protezy oraz różnego typu opłaty medyczne, które cały czas mu towarzyszą.

Kuba, dzięki swojemu charakterowi oraz ogromnej chęci powrotu do aktywnego życia, bardzo szybko powraca do formy. Chcąc podzielić się doświadczeniem i zdobytą wiedzą, stara się pomagać osobom, które stanęły przed takimi problemami, z jakimi on borykał się jeszcze kilka miesięcy temu i cały czas stawia czoło kolejnym.

Mamy nadzieje, że dzięki pomocy wszystkich życzliwych osób, będzie mógł wrócić do aktywnego życia, ku czemu dąży z całych sił od samego początku.

Za każde udzielone wsparcie serdecznie dziękujemy.

Wpłaty można kierować bezpośrednio na konto lub skorzystać z przekazania 1% procentu podatku:

Fundacja Pomocy Leśnikom w Krośnie
Nr KRS Fundacji: 0000040564
BGŻ S.A. Krosno 24203000451110000000246150
Z dopiskiem „Pomoc dla Kuby”

Kontakt do nas :
Jakub Bochniarz
qbson6654(małpka)gmail.com

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły