Kradzione BMW, Yamaha, Kawasaki- straż graniczna przechwyciła transport.

- MotoRmania

Kradzione w Niemczech sprzęty przerzucane są przez Polskę na Ukrainę.

Wczoraj funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Tuplicach zatrzymali do kontroli jadącą z Niemiec ciężarówkę. Kierowca – 28-letni obywatel Ukrainy – w przestrzeni ładunkowej wiózł trzy motocykle marek Yamaha, Kawasaki i BMW oraz silnik motocyklowy z ramą.

Po sprawdzeniu w bazach danych okazało się, że jednoślady i części zostały skradzione w Niemczech. Ich wartość oszacowano na 52 tys. zł.  Cudzoziemiec został zatrzymany i przekazany Policji. Policjanci z Komendy Powiatowej w Żarach będą wyjaśniali okoliczności kradzieży motocykli i ustalali osoby odpowiedzialne za przestępstwo.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl