Wystartowała Harley-Davidson TV!

- MotoRmania

Firma Harley-Davidson uruchomiła bezpłatny serwis streamingowy 

  • Harley-Davidson ogłasza uruchomienie bezpłatnej platformy Harley-Davidson.TV 
  • Harley-Davidson.TV konsoliduje w jednym miejscu godziny archiwalnych, obecnych i rzadkich materiałów wideo wyprodukowanych przez lata działalności firmy.

Firma Harley-Davidson przedstawia Harley-Davidson.TV – bezpłatny serwis streamingowy – dla motocyklistów i fanów dwóch kółek na całym świecie.

Platforma medialna Harley-Davidson.TV zawiera różnorodne programy, prezentowane 24 godziny na dobę. Serwis jest dostępny na całym świecie pod adresem harley-davidson.com/TV.

Aktualnie serwis udostępnia cztery kanały, które eksplorują miejsca oraz pokazują ludzi i historię Harley-Davidson:

H-D – Niezwykłe i sugestywne treści ze świata Harley-Davidson. Prezentacja doświadczeń z jazdy motocyklami w odległych destynacjach, wywiady ze znanymi konstruktorami, motocyklistami i celebrytami.

Racing – Relacje z wyścigów, materiały filmowe i zakulisowe sceny z historii i teraźniejszości Harley-Davidson. Weź udział w Harley Hooligans, rywalizując w wyścigach flat track, wyścigach na pustyni i hill climb. Przeżyj dzień z zespołem wyścigowym Screamin ’Eagle / Vance & Hines na wyścigach typu drag czy z zespołem Harley-Davidson Factory Flat Track.

The Garage  – Zajrzyj do garażu i poznaj jednych z najlepszych na świecie budowniczych maszyn custom, tworzących spersonalizowane motocykle Harley-Davidson.

The Factory – Szczegółowe informacje i opowieści o tym, jak Harley-Davidson projektuje, rozwija i konstruuje nowe motocykle, odzież oraz oryginalne części i akcesoria.

Debiut platformy streamingowej Harley-Davidson.TV, rozpoczął film dokumentalny Willie G. Davidson: Artysta, Projektant, Lider, Legenda. Dokument ten jest spojrzeniem na życie, dziedzictwo i niewiarygodne talenty byłego wiceprezesa i głównego projektanta Harley-Davidson Motor Company.

Przez ponad sto lat firma Harley-Davidson znajdowała cel i radość w tworzeniu motocykli i towarzyszących im doświadczeń. Wizją H-D jest ciągłe świętowanie tej wolności i wrażeń, jakich daje jazda, a nasza społeczność rozwinęła się wokół tej wspólnej wizji ”- powiedział Jon Bekefy, dyrektor generalny H-D ds. Marketingu. „Harley-Davidson.TV to tylko jeden aspekt tego, w jaki sposób firma stara się utrzymać kontakt z motocyklistami podczas obecnego, trudnego wyzwania i inspiruje naszą globalną społeczność wokół wspólnych wartości i radości z jazdy.”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl