Head Up Display dla kasków- zobacz film pokazujący jak to działa.

- MotoRmania

Francuska firma Eyelights opracowała Head Up Display, który będzie można założyć na każdym kasku.

eyelights-hud-unit

Wygląda na to, że osoby, które nie chcą płacić za w pełni wyposażony w najnowszą technologię ( i pewnie drogi) kask, będą mogły po prostu zakupić EyeRide od Eyelights. System korzysta z zewnętrznego urządzenia sterującego i modułu Bluetooth, które łączą się z telefonem. Za pomocą małego Head Up Displey’a zamontowanego przed szybą kasku wszystkie potrzebne informacje, a także nawigacja wyświetla się przed naszymi oczami.

EyeRide 01

System jest kompatybilny z wieloma aplikacjami do nawigacji, w tym Waze i Google Maps, a także z systemem map Garmin HERE. Trasa, zakręty i wszelkie inne informacje są wyświetlane użytkownikowi na przezroczystym ekranie OLED firmy Sony, który jak rozumiemy będzie można umocować na wewnętrznej stronie szybki. W przyszłym miesiącu Eyelights odpala ten projekt na Kickstarterze.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl