H-D Sportster w wersji flat trackowej! Dzieło sztuki.

- MotoRmania

Francuski diler H-D z  Limoges stworzył to flat trackowe dzieło sztuki. Nie wiadomo, czy jeździć czy postawić na wystawie.

Harley-flat-track-1

Bazą wyjściową był nowy Sportster. Później pracownicy  Harley-Davidson’a w  Limoges zainwestowali ponad 200 godzin pracy i ponad 3000 euro w materiały.  Jeżeli uśrednimy cenę pracy serwisu na poziomie 30 euro za godzinę to inwestycja wyniosła łącznie 9 tysięcy euro ( 6000 euro roboczogodziny + 3000 euro części). To należy powiększyć o cenę nowego Sporstera oczywiście. Dużo, ale efekt jest  rewelacyjny.

Harley-flat-track-3
Maszyna jest przeznaczona wyłącznie do jazdy na flat tracku  i nie jest dopuszczona do użytku drogowego. Dlatego nie ma żadnych drogowych ograniczeń.
Zawieszenie, kąt skrętu kierownicy, obniżenie ciężaru i piękno każdego detalu – ktoś wiedział co robi, Jak Wam się podoba?

Harley-flat-track-4 Harley-flat-track-6

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl