Emoji dla kierowców – kurtka Led, może przyda się motocyklistom?

- MotoRmania

Ford wprowadził prototyp kurtki Emoji dla rowerzystów, ale motocykliści też mogliby skorzystać.

Kurtka zawiera panel z siatki LED, która może wyświetlać jeden z trzech emotikonów (bużka wesoła, obojętna, smutna). Oprócz tego strzałki ( sensie w którą stronę zamierzamy skręcić) i znak ostrzegający o niebezpieczeństwie. Rowerzysta aktywuje każdą emotikonę, strzałkę lub znak ostrzegawczy za pomocą bezprzewodowego pilota, zamontowanego na uchwycie kierownicy roweru.

jpg

ALE.. Czy taka kurtka z buźkami nie pomogła by nam motocyklistom w poprawieniu relacji z kierowcami samochodów w korkach. Ile razy ściągamy rękę z kierownicy, aby podziękować komuś za zrobienie miejsca?  Czasami też wyrażamy swoją dezaprobatę gdy ktoś stoi ciasno, albo wręcz zajeżdża nam drogę w korku. Pomysł na kampanię ocieplającą wizerunek motocyklistów gotowy . Trzeba tylko znaleźć sponsora, dogadać się z Fordem i zrobić tydzień jazdy z takimi kurtkami puszczając kierowcom odpowiednie buźki. Taki sympatyczny sposób komunikacji na pewno pomógłby kierowcom zrozumieć, że puszczanie nas, robienie nam miejsca,  jest we wspólnym interesie udrażniania przejazdów. Co wy na to ? Działamy :)? Może się uda ?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl