Elektryczny motocykl BMW ma być super-hitem!

- MotoRmania

BMW przemyca coraz więcej informacji na temat swojego projektu.

Informowaliśmy Was wczoraj o patencie dotyczącym bezprzewodowego ładowania dla motocykli. BMW będzie wykorzystywać podkładkę pod stopką, aby zrezygnować z kabli, których podłączanie może być czasem uciążliwe.

Zrzut ekranu 2020-01-02 o 09.36.24              Do sieci przeciekają też wizualizacje nowej maszyny, a BMW w oficjalnych komunikatach mówi, że się nie spieszy. Ich zdaniem infrastruktura nie jest jeszcze, gotowa i nie ma sensu wychodzić przed szereg. Chcą opracować maszynę doskonałą, która kiedy pojawi się na rynku będzie najlepszym produktem w branży. Jeżeli dodadzą do swojego projektu również superkondensator, który pozwala na znaczne obniżenie wagi w motocyklach elektrycznych to faktycznie mogą wyjść od razu na bardzo mocnej pozycji. Prace są zaawansowane, a na razie maszyny prototypowe przypominają raczej BMW S1000R niż ten koncepcyjny model ze szkicu.  Ale wszystko w swoim czasie..

Zrzut ekranu 2020-01-03 o 10.56.20

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl