Elektryczny motocykl BMW ma być super-hitem!
MotoRmania
3 stycznia 2020

BMW przemyca coraz więcej informacji na temat swojego projektu.

Informowaliśmy Was wczoraj o patencie dotyczącym bezprzewodowego ładowania dla motocykli. BMW będzie wykorzystywać podkładkę pod stopką, aby zrezygnować z kabli, których podłączanie może być czasem uciążliwe.

              Do sieci przeciekają też wizualizacje nowej maszyny, a BMW w oficjalnych komunikatach mówi, że się nie spieszy. Ich zdaniem infrastruktura nie jest jeszcze, gotowa i nie ma sensu wychodzić przed szereg. Chcą opracować maszynę doskonałą, która kiedy pojawi się na rynku będzie najlepszym produktem w branży. Jeżeli dodadzą do swojego projektu również superkondensator, który pozwala na znaczne obniżenie wagi w motocyklach elektrycznych to faktycznie mogą wyjść od razu na bardzo mocnej pozycji. Prace są zaawansowane, a na razie maszyny prototypowe przypominają raczej BMW S1000R niż ten koncepcyjny model ze szkicu.  Ale wszystko w swoim czasie..

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły