Ducati V4R dla policji w Abu Dhabi – już na miejscu.

- MotoRmania

Jeżeli miałbyś zostać policjantem to chyba najlepiej w Emiratach..

on05ju-lykan1

Abu Dhabi, lub Abu Zhabi to stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a lokalna policja porusza się tam absurdalnie drogimi pojazdami sportowymi. Bugatti, Lambo, Lykan sprawiają, że ci policjanci którzy jeżdżą Mercedesami AMG to ewidentnie osoby ostatnio zdegradowane. Zapewne za jakieś przewinienia służbowe.

jpeg lambo jpeg

 

W tej sytuacji groszowe elementy budżetu postanowiono wydać również na „jakieś” lepsze motocykle. Ktoś zapewne zapytał „co tam teraz jest najszybsze, najdroższe, i w miarę dobrze wygląda”. Ewidentnie padło na Ducati Panigale V4R. Tak oto pierwsze 8 sztuk dotarło na miejsce 🙂 

 

 

abu-dhabi-ducati-panigale-v4r

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl