Ducati Hypermotard 950 RVE – WyRV”Ę” cię z butów!

- MotoRmania

Odświeżone Ducati Hypermotard nadciąga w nowym, kozackim malowaniu, z ulepszoną elektroniką i quickshifterem działającym w obie strony. Sprawdźcie to!

Włosi postanowili odświeżyć swojego funbike’a za pomocą malowania w stylu graffiti, które u większości motocyklistów powoduje trudny do opanowania opad szczęki. Nowy funbike jest pokłosiem sukcesu odniesionego w ubiegłym roku przez model Hypermotard 950 Concept, który zdobył popularność zwłaszcza w mediach społecznościowych, a został zaprezentowany na prestiżowym Concorso d’Eleganza Villa d’Este. Barwy modelu RVE inspirowane streetartem podkreślają jego uliczny, zawadiacki charakter, a technologia ultracienkich naklejek przypomina do złudzenia malowanie aerografem. Zmiany wizualne to oczywiście nie wszystko. Ekipa z Bolonii wyposażyła Hypermotarda w quickshifter działający w górę i w dół, który uzupełnia pakiet eletroniki, w którym znajdowały się już: Bosch Cornering ABS z funkcją Slide by Brake, Ducati Traction Control Evo (DTC EVO) i Ducati Wheelie Control (DWC) EVO. Hypermotard 950 RVE jest napędzany dwucylindrowym silnikiem Testastretta 11° o pojemności skokowej 937 cm3, mocy 114 KM przy 9 000 obr./min i momencie obrotowym 96Nm, którego 80% jest dostępne już przy 3 000 obr./min. Motocykl trafi do salonów w lipcu. Rozbijajcie zatem skarbonki, bo ten sprzęt uzależni was jeszcze zanim zdążycie na nim usiąść!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl