Ducati Hypermotard 950 RVE – WyRV”Ę” cię z butów!
MotoRmania
20 czerwca 2020

Odświeżone Ducati Hypermotard nadciąga w nowym, kozackim malowaniu, z ulepszoną elektroniką i quickshifterem działającym w obie strony. Sprawdźcie to!

Włosi postanowili odświeżyć swojego funbike’a za pomocą malowania w stylu graffiti, które u większości motocyklistów powoduje trudny do opanowania opad szczęki. Nowy funbike jest pokłosiem sukcesu odniesionego w ubiegłym roku przez model Hypermotard 950 Concept, który zdobył popularność zwłaszcza w mediach społecznościowych, a został zaprezentowany na prestiżowym Concorso d’Eleganza Villa d’Este. Barwy modelu RVE inspirowane streetartem podkreślają jego uliczny, zawadiacki charakter, a technologia ultracienkich naklejek przypomina do złudzenia malowanie aerografem. Zmiany wizualne to oczywiście nie wszystko. Ekipa z Bolonii wyposażyła Hypermotarda w quickshifter działający w górę i w dół, który uzupełnia pakiet eletroniki, w którym znajdowały się już: Bosch Cornering ABS z funkcją Slide by Brake, Ducati Traction Control Evo (DTC EVO) i Ducati Wheelie Control (DWC) EVO. Hypermotard 950 RVE jest napędzany dwucylindrowym silnikiem Testastretta 11° o pojemności skokowej 937 cm3, mocy 114 KM przy 9 000 obr./min i momencie obrotowym 96Nm, którego 80% jest dostępne już przy 3 000 obr./min. Motocykl trafi do salonów w lipcu. Rozbijajcie zatem skarbonki, bo ten sprzęt uzależni was jeszcze zanim zdążycie na nim usiąść!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły