CB1000RR-R – rywal dla Tuono i spółki?

- MotoRmania

Kardesign ucieleśnia wizję maszyn pożądanych przez motocyklistów.. Czy chcielbyście takiego „Blade’a” w wersji ulicznej?

Naturalnie taki motocykl musiałby mieć kompletnie inaczej zestrojony silnik. Wiadomo, że nowy Fireblade jest maszyną, która wróciła do czysto wyścigowej charakterystyki wymagającej utrzymywania obrotomierza w najwyższym zakresie – to oznacza, że na drodze motocykl nie będzie szybki. Ale dla Hondy „przestawienie” charakteru silnika nie stanowiłoby najmniejszego problemu. Drugim zabiegiem byłaby zmiana przełożeń ( skrócenie) i to właściwie wszystko pod względem mechaniczny. Teraz tylko szeroka kierownica i jedziemy… Coś nam jednak podpowiada, że poprawność polityczna Hondy oznacza, iż patrzymy na koncept, który nigdy nie powstanie.. Szkoda 🙁

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl