Brawurowa ucieczka wózkiem elektrycznym!

- MotoRmania

W czasach zdominowanych przez wiadomości pandemiczne chyba warto czasem wrzucić na luz…

To nie ma związku z pandemią.. Ale może być przyczynkiem do dyskusji na temat sposobu działania Policji. Materiał został udostępniony publicznie przez @Polska.Normalna, która informuje, że Pan Leszek jest niepełnosprawny. Znalazł się w parku w pobliżu pl. Piłsudskiego gdzie akurat odbywały się jasełka smoleńskie. Leszek został zatrzymany przez 5 policjantów. Sytuacja miała miejsce w październiku 2019 roku. 🙂

Niestety nie mamy informacji dlaczego Pan Leszek był zatrzymany, nie wiemy dlaczego eskortowało, go aż 5. policjantów i nie wiemy dlaczego postanowił zwiać… :):)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl