BMW już teraz oficjalnie wycofuje się z Intermotu i EICMA.
MotoRmania
2 kwietnia 2020

BMW ogłosiło, że nie weźmie udziału w dwóch największych wystawach motocyklowych na świecie w tym roku; Intermot i EICMA.

Intermot ma się odbyć w Kolonii w październiku, a Eicma w Mediolanie w listopadzie. BMW jest pierwszym znaczącym producentem, który ogłosił wycofanie się z targów, przedstawiając następujące oświadczenie: „Ta decyzja została podjęta w celu przeciwdziałania niepewności planowania na wczesnym etapie, również dla wszystkich naszych partnerów zaangażowanych w organizację aktywności BMW Motorrad.  W interesie największego możliwego bezpieczeństwa i przewidywalności działań”.

Wszelkie prezentacje zaplanowane w tym okresie odbędą  się cyfrowo za pośrednictwem kanałów społecznościowych BMW. Należy się spodziewać, że BMW jest tylko jednym z pierwszych producentów, który ogłosił oficjalnie swoje plany. Wkrótce dołączy reszta – można ze sporą dozą prawdopodobieństwa założyć, że Intermot i EICMA się w tym roku nie odbędą.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły