BMW już teraz oficjalnie wycofuje się z Intermotu i EICMA.

- MotoRmania

BMW ogłosiło, że nie weźmie udziału w dwóch największych wystawach motocyklowych na świecie w tym roku; Intermot i EICMA.

Intermot ma się odbyć w Kolonii w październiku, a Eicma w Mediolanie w listopadzie. BMW jest pierwszym znaczącym producentem, który ogłosił wycofanie się z targów, przedstawiając następujące oświadczenie: „Ta decyzja została podjęta w celu przeciwdziałania niepewności planowania na wczesnym etapie, również dla wszystkich naszych partnerów zaangażowanych w organizację aktywności BMW Motorrad.  W interesie największego możliwego bezpieczeństwa i przewidywalności działań”.

Wszelkie prezentacje zaplanowane w tym okresie odbędą  się cyfrowo za pośrednictwem kanałów społecznościowych BMW. Należy się spodziewać, że BMW jest tylko jednym z pierwszych producentów, który ogłosił oficjalnie swoje plany. Wkrótce dołączy reszta – można ze sporą dozą prawdopodobieństwa założyć, że Intermot i EICMA się w tym roku nie odbędą.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl