Bimota Tesi H2 w akcji!

- MotoRmania

Wszystko wydaje się być zapięte na ostatni guzik.. Czekamy na ogłoszenie ceny.

Pisaliśmy już o tym, że małżeństwo Kawasaki z Bimotą ma szansę na sukces bez precedensu w historii tej włoskiej firmy. Słą rzeczy tam zawsze brakowało odpowiedniego dofinansowania, kontroli jakości czy odpowiednich silników. Mała firma ma po prostu małe możliwości rozwoju produktu, a same śmiałe wizje nie wystarczą do odniesienia długoterminowego sukcesu. Co innego jeżeli te śmiałe wizje dostaną podmuch stabilizacji finansowej, wparcie najwyższej technologii i niesamowitego „know how”, które wnosi ze sobą Kawasaki.  Bimota Tesi H2 być może stanie się nowym obiektem naszych drogowych marzeń.

Zrzut ekranu 2019-12-17 o 08.20.39

Sądząc po zaprezentowanej na filmie biżuterii Ohlinsa i wielu innym drogim podzespołom Tesi będzie produktem elitarnym. Ale chyba po raz pierwszy wraz z workiem pieniędzy jaki trzeba będzie przynieść w zamian za ten motocykl otrzymacie od włoskiego producenta coś, co się za chwilę nie rozleci. I więcej czasu spędzi na drodze niż w serwisie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl