Honda – zaoferuje auto dla motocyklistów ?

- MotoRmania

Tuż przed Tokyo Auto Salon 2020 Honda wypuszcza koncepcję samochodu, idealnego dla motocyklistów.

honda-kachatto-wagon

Model koncepcyjny ma być oparty na Hondzie Stepwagon i jego siła tkwi w prostocie ( co może wpłynąć na obniżenie kosztów). Mamy przede wszystkim płaską podłogę i fotele, których głównym atutem jest łatwość z jaką mają się przesuwać.

 

 

 

2018_Honda_StepwgnTakim samochodem można zawieźć rodzinę na urodziny cioci, wymknąć się tylnymi drzwiami, zapakować dwa motocykle i urwać się na trening. Kachatoo-Wagon wydaje się być w bardzo, bardzo początkowej fazie koncepcyjnej – jeżeli w Tokyo  ( wystawa rusza na początku stycznia) wzbudzi zainteresowanie to Honda podejmie dalsze kroki. Będziemy śledzić temat.

honda-kachatto-wagon 2

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl