Będzie Indian FTR 1200 Adventure !

- MotoRmania

Nikt nie odpuszcza rynku Adventure – po kowbojach czas na Indian.

Przeciek dokumentacji patentowej ( kontrolowany :)? )  wskazuje, że Indian przygotowuje nowy motocykl typu Adventure oparty na platformie FTR1200. Jest to ostatni element gamy modeli bazujących na FTR.

Jeśli chodzi o technologię, zostanie wykorzystany ten sam silnik  1203 cm3 (chłodzony cieczą, DOHC, V-twin o mocy 120 KM), jednak należałoby się  spodziewać  innej konstrukcji ramy.  Większy skok zawieszenia i odpowiednia pojemność bagażnika będą miały zasadnicze znaczenie dla konkurowania w sektorze, który był zdominowany ( ciągle jest?)  przez BMW.

Impulsem mobilizującym Indiana do pracy na pewno było pojawienie się koncepcyjnego modelu adventure od Harley-Davidson’a –  Pan America będzie mieć silnik o pojemności 1250 cm3 i o mocy 145 KM.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl