Bandit 9 Motors tak przerobią twoją Hondę.

- MotoRmania

Motocykl jest przebudowaną wersją Hondy klasy 125cc i ma elementy retro inspirowane wyglądem silnika odrzutowego.

Honda 125 custom 01

Firma designerska „BANDIT 9 ” wypuszcza limitowany model L-Concept oparty na motocyklu Hondy 125cc – bazę do tej maszyny określa mianem „Honda Supersports 125”, niestety nie udało nam się uzyskać odpowiedzi o jaki model dokładnie chodzi.  Motocykl będzie w sprzedaży za 11 950 USD i jest autorskim pomysłem Daryla Villanuevy’a, założyciela i szefa designu w Bandit 9 Motors.

Honda 125 custom 03

Limitowana seria dziewięciu motocykli ma ręcznie zbudowaną ze stali nierdzewnej pokrywę wokół silnika – inspiracją był tutaj USS Enterprise. Silnik jest zamontowany w ramie jednoczęściowej ze stali nierdzewnej, z niestandardowymi aluminiowymi dźwigniami i kierownicą również ze stali nierdzewnej.

Honda 125 custom 02

Villanuevy tak mówi o swoich inspiracjach :

„Od najmłodszych lat zawsze lubiłem wygląd motocykli i sposób, w jaki po prostu przemykają między samochodami. Jest w nich coś niesamowitego. Sam zacząłem jeździć dopiero gdy miałem 25 lat. Mieszkałem w różnych częściach świata, a Sajgon był miejscem, w którym motocykl był sposobem na życie. To część kultury ożywiająca miasto. Jeśli masz szansę przyjrzeć się temu z lotu ptaka, to zobaczysz jak motocykle przepływają ulicami niczym komórki w żyłach.O tym co mnie inspiruje mogę rozmawiać przez wiele godzin, ale postaram się, aby było to jak najkrócej. Z jakiegoś powodu dzisiaj często pytamy „dlaczego?”. Latamy na księżyc, umieszczamy silniki odrzutowe w samochodach i przekraczamy barierę dźwięku. Dlaczego?  Zrobiliśmy to, ponieważ szukamy granic naszych możliwości. Zrobiliśmy to, ponieważ możemy. I kocham to. Jedyny powód wprowadzania zmian to osiągnięcie czegoś lepszego.”

Aby uzyskać więcej informacji na temat Bandit 9 L-Concept możecie wejść na ich stronę : https://bandit9.com/l-concept

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl