MAGAZYN MOTORMANIA WRZESIEŃ 2016
MotoRmania
2 września 2016

Numer wrześniowy jest już w sprzedaży, co w nim znajdziecie?

-test- Ostatnio czego inżynierowie z Iwaty się nie dotkną to zamienia się w złoto. Czy tak samo jest z Yamahą Tracer 700? Sprawdzamy.
– test- Mniejsze pojemności robią się coraz bardziej sexy? Testujemy KTM’a 390 Duke’a i Yamahę MT-03.
– test- Powinny być szybkie i eleganckie, a jak jest w rzeczywistości? Zobaczcie starcie SRV850 z C650 Sport i Integrą.
– test- Co prawda w tym roku Husqvarna głównie skupiła się na przygotowaniu nowej gamy swoich rajdowych motocykli, ale Szwedzi nie zapomnieli również o crossówkach, które przeszły kilka modyfikacji. Sprawdziliśmy, jak zmienione TC125, FC250, 350 i 450 radzą sobie na zróżnicowanej nawierzchni.
– sport- Poprzedni sezon nie był zbyt udany. W tym roku Pol Espargaro jest jednak na fali, dzięki czemu zapewnił sobie także fabryczny kontrakt. Skąd te zmiany? Mick go o to zapytał.
– sport- Andrea Iannone jest nieco szalony. Tego nie da się ukryć, ale choć niektóre jego wybryki na torze sugerowały w tym sezonie, że jest szaleńcem, on sam podkreśla, że wcale tak nie jest, a zwycięstwo w Austrii tylko to potwierdza. To jednak człowiek pełen kontrastów. Mick wszystkiego się dowiedział…

Prenumerata – wersja papierowa:
[contact-form-7 id=”93326″ title=”Formularz – prenumerata”]
MotoRmania jest też dostępna w wersji elektronicznej:
MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły