MAGAZYN MOTORMANIA WRZESIEŃ 2016

- MotoRmania

Numer wrześniowy jest już w sprzedaży, co w nim znajdziecie?

-test- Ostatnio czego inżynierowie z Iwaty się nie dotkną to zamienia się w złoto. Czy tak samo jest z Yamahą Tracer 700? Sprawdzamy.
– test- Mniejsze pojemności robią się coraz bardziej sexy? Testujemy KTM’a 390 Duke’a i Yamahę MT-03.
– test- Powinny być szybkie i eleganckie, a jak jest w rzeczywistości? Zobaczcie starcie SRV850 z C650 Sport i Integrą.
– test- Co prawda w tym roku Husqvarna głównie skupiła się na przygotowaniu nowej gamy swoich rajdowych motocykli, ale Szwedzi nie zapomnieli również o crossówkach, które przeszły kilka modyfikacji. Sprawdziliśmy, jak zmienione TC125, FC250, 350 i 450 radzą sobie na zróżnicowanej nawierzchni.
– sport- Poprzedni sezon nie był zbyt udany. W tym roku Pol Espargaro jest jednak na fali, dzięki czemu zapewnił sobie także fabryczny kontrakt. Skąd te zmiany? Mick go o to zapytał.
– sport- Andrea Iannone jest nieco szalony. Tego nie da się ukryć, ale choć niektóre jego wybryki na torze sugerowały w tym sezonie, że jest szaleńcem, on sam podkreśla, że wcale tak nie jest, a zwycięstwo w Austrii tylko to potwierdza. To jednak człowiek pełen kontrastów. Mick wszystkiego się dowiedział…

Prenumerata – wersja papierowa:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

MotoRmania jest też dostępna w wersji elektronicznej:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl