MAGAZYN MOTORMANIA STYCZEŃ 2017
MotoRmania
11 stycznia 2017

Styczniowy numer MotoRmanii już jest w sprzedaży. Co w nim znajdziecie?

-test MOTOCYKL ROKU 2016
Wybraliśmy trzy motocykle do ścisłego finału, ale wyłonienie zwycięzcy nie było trudne. Laury zgarnęła maszyna, która zaskoczyła nas totalnie.

-test MV AGUSTA BRUTALE
To jeden z najczęściej testowanych przez nas motocykli. Można powiedzieć, że wiemy o niej wszystko… Cud, że jeszcze jest w jednym kawałku.

– test SUZUKI SV650
To jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych motocykli Suzuki. Czy to, że esencjonalnie się nie zmienia, oznacza, że dzisiaj jest nudny?

– test ZA PÓŁ CENY
Sprawdzamy czy o połowę tańsze Suzuki SV 650 jest w stanie konkurować z jednym z najbardziej ekskluzywnych przedstawicieli klasy naked bików: MV Agustą Brutale 800. Jaka jest rzeczywista różnica jeżeli zapłacimy za motocykl o zbliżonych parametrach o połowę mniej?

SPORT: Zrezygnować z Hondy w praktycznie fabrycznej specyfikacji, aby ścigać się w MotoGP na prywatnym Ducati? To wydaje się szalone, ale w przypadku Scotta Reddinga okazało się strzałem w dziesiątkę. Przekonajcie się sami.

SPORT: Ekipa Valentino Rossiego wystartuje w tym roku nie tylko w klasie Moto3, ale również w Moto2. Imperium Doktora nieustannie rośnie w siłę, a awans do MotoGP wydaje się tylko kwestią czasu. To jednak efekt przemyślanej strategii i ciężkiej pracy zgranej paczki, która powoli przygotowuje się już do królewskiej klasy bez Rossiego jako zawodnika.

Aplikacje na IOS (Ipady, Iphony):
https://itunes.apple.com/pl/app/id1097817328?mt=8

Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.setupo.motormania&hl=pl

Prenumerata – wersja papierowa:
[contact-form-7 id=”93326″ title=”Formularz – prenumerata”]
MotoRmania jest też dostępna w wersji elektronicznej:
MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły