MAGAZYN MOTORMANIA MAJ
MotoRmania
6 maja 2016

Najnowszy numer MotoRmanii już w sprzedaży, co w nim znajdziecie?

– test: GS czy Afryka? Honda Africa Twin od razu okazała się hitem sprzedażowym…Czy ma szansę zdetronizować BMW GS’a 1200? Urządziliśmy tym maszynom mały sparing na ringu w Beskidzie Żywieckim.

– test: Yamaha wyprowadza, z przedszkola na ulicę całą nową gamę „szybszych synów”… Przykład Yamahy XSR700 pokazuje, że słowo „szybszy” jest tutaj w pełni uzasadnione.

– test: mały czy średni ”TRAKTOR”?Zabraliśmy na test EXC-F 250 oraz 350 i sprawdziliśmy, czym się różnią.

– test: Romety Z-One S oraz Z-One T to flagowe 125-tki w ofercie, są niemalże identyczne. Postanowiliśmy odpowiedzieć na dwa ważne pytania. Po pierwsze, czy są wartezainteresowania? A po drugie, czy jeden z nich jest wyraźnie lepszy od drugiego?

– technika jazdy: Jeżeli szkoliłeś się już w naszym flat-trackowym ranczu lub na MotoRmania Slajd Zone to jesteś przygotowany do tego, aby na asfalcie tak wchodzić w zakręty. MotoRmania Grip Zone zabierze Cię na ostatni poziom wtajemniczenia.

– porady prawne: JEDNORAZOWA AMORTYZACJA PODATKOWA MOTOCYKLA – CZY TO MOŻLIWE? Zgłębiamy temat.

– warsztat: Adam rozważa czy tuning 125, ma sens?

– MotoGP: Stało się! Jorge Lorenzo potwierdził w kwietniu, że zmienia barwy i dwa kolejne sezony spędzi w MotoGP w fabrycznej ekipie Ducati. Skąd taka decyzja Hiszpana i jakie rodzi konsekwencje? Mick analizuje sytuację.

– sport: Paweł Szkopek imponował podczas startu w czwartej rundzie World Superbike w holenderskim Assen. Wielokrotny mistrz Polski dokończy sezon w barwach węgierskiej ekipy Team Toth, a nam opowiada jak do tego doszło i jakie ma cele.

– GIRLs ZONE: ciąg dalszy przygód Ewy i Asi!

Prenumerata – wersja papierowa:
[contact-form-7 id=”93326″ title=”Formularz – prenumerata”]

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły