MAGAZYN MOTORMANIA LUTY 2017
MotoRmania
3 lutego 2017

Lutowy numer MotoRmanii juz w sprzedazy. Co w nim znajdziecie?

TEST: Honda Fireblade powraca w kolejnym wcieleniu. Tym razem jest mocniejsza i lżejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Czy da radę konkurencji?

WYWIAD: Mr. McGuinness testował z nami nowego Fireblade’a. On wie, że ten drogowy nie będzie miał wiele wspólnego z jego superbikiem, ale potrafi określić potencjał.

Test: SUZUKI DL 650 V-STROM vs MV AGUSTA STRADALE 800.
Nasze kolejne starcie włoskiej biżuterii z japońskim nunczaku.Wygląda na to, że stara japońska szkoła tym razem jest górą.

TEST: YAMAHA FJR. Jak określić ten motocykl? Do głowy przychodzi kilka pomysłów, ale chyba najbardziej pasuje do niego „dostojny”.

FELIETON: Szukacie nowej skorupy? Wybór jest naprawdę duży. Pomożemy wam wybrać ten właściwy kask.

WARSZTAT: ZAWIESZENIE – JAK TO UGRYŹĆ? Dbanie o dobry stan zawieszenia jest kluczową czynnością wpływającą na Wasze bezpieczeństwo. Posłuchajcie naszych wskazówek…

SPORT: MOVISTAR YAMAHA MOTOGP ODKRYWA KARTY. W połowie stycznia ekipa Movistar Yamaha MotoGP z dużymi ambicjami pokazała w Madrycie nie tylko swoje nowe barwy, ale także spragnionych tytułu zawodników,
Valentino Rossiego i Mavericka Vinalesa. Mick był na miejscu aby przekonać się, na co stać niebieskich w sezonie 2017.

– SPORT: Rok temu imponował, w swoim drugim sezonie w MotoGP na wyraźnie mniej konkurencyjnym Suzuki sięgając po zwycięstwo, podia i czwarte miejsce w generalce. Teraz, po przesiadce na Yamahę, takie wyniki nie będą jedynie bonusem, a planem minimum. Maverick Vinales wydaje się jednak gotowy do walki o najwyższą stawkę. Przeczytajcie wywiad Micka.

Aplikacje na IOS (Ipady, Iphony):

https://itunes.apple.com/pl/app/id1097817328?mt=8

Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.setupo.motormania&hl=pl

Prenumerata – wersja papierowa:
[contact-form-7 id=”93326″ title=”Formularz – prenumerata”]
MotoRmania jest też dostępna w wersji elektronicznej:
MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły