Magazyn MotoRmania – Kwiecień 2016
MotoRmania
6 kwietnia 2016

Najnowszy numer MotoRmanii już w sprzedaży, co w nim znajdziecie?

– Moto Guzzi Audace ma dwa razy więcej mocy, dwa razy większy moment, ale jest też dwa razy cięższy niż V7 Stone. Jak wypadną te maszyny w bezpośrednim porównaniu? Sprawdzamy.

– Ducati 800SS, które testujemy wyprodukowano w 2004 roku. Można je kupić za około 8000 zł.Sprawdzamy, co czeka potencjalnych nabywców.

– Produkowane w Chinach pojazdy zdecydowanie coraz lepiej wyglądają. Czy poprawiają się również inne parametry? Testujemy Bartona B-Maxa.

– Eliasz opowie Wam czy warto będzie tęsknić za Husqvarną TE125, TE300, FE250 i FE300….

– Technika jazdy: Jakie czynniki wpływają na wprowadzenie i kontrolę motocykla w uślizgu? Nie wiesz? My Ci to wytłumaczymy.

– Nawet jeżeli nie jeździmy na gumie, na pewno chcielibyśmy wiedzieć jak to się robi. Czy Wheelie machine może nam pomóc w nauce jazdy na jednym kole? Sprawdzamy temat.

– Sport: Drugi najmłodszy zawodnik w stawce, 21-letni Maverick Vinales jest w tej chwili jednym z najgorętszych nazwisk w MotoGP. Czy w przyszłym roku zmieni barwy i powalczy o tytuł mistrza świata? Mick postanowił go o to zapytać.

– Razem z końcem tego sezonu kończą się kontrakty praktycznie wszystkich czołowych zawodników MotoGP, a to oznacza, że w roku 2017 czekają nas potencjalnie nie lada roszady. Pierwsze elementy tej układanki trafiły na miejsce już przed pierwszym wyścigiem w Katarze. Czego jeszcze możemy się spodziewać. Mick rozkminia temat.

– Damski stunt-up o motocyklach. Nasze niezastąpione moto dziewczyny, czyli Ewa i Joasia nieźle rozrabiają…..

Prenumerata – wersja papierowa:
[contact-form-7 id=”93326″ title=”Formularz – prenumerata”]

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły