Video: 111-letnia historia Husqvarny w świetnej pigułce!

- Piotr Jędrzejak

Husqvarna przeżywa aktualnie całkiem ciekawy okres. Po dość burzliwej przeszłości, teraz jest w rękach właściciela KTMa – może i rzeczywiście nowe Huski to trochę KTMy w innych barwach, ale można z powodzeniem stwierdzić, że Husqvarna mocno stara się wrócić na te wyżyny, na których była kiedyś. Ich offroadówki są świetne, a ostatnio nastąpił powrót na ulicę ze sprzętem supermoto.

Jednak prawdziwym „wow” było zaprezentowanie na targach Eicma dwóch, totalnie wypasionych motocykli. Może i trochę bazują na KTMach Duke 390, ale co z tego?! Są świetne! Jeżeli to nie zapowiada Husqvarnie dobrej przyszłości, to nie wiemy co zapowie…

Sprawdźcie kolejny, mały krok Huski w podkreślaniu wartości marki – video, w którym streszczona została 111-letnia historia legendy zrodzonej w Szwecji oraz ewolucji motocykli offroadowych. Jest też jedno z większych nazwisk minionej ery,  Torsten Hallman.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl