Video: 111-letnia historia Husqvarny w świetnej pigułce!
Piotr Jędrzejak
24 listopada 2014

Husqvarna przeżywa aktualnie całkiem ciekawy okres. Po dość burzliwej przeszłości, teraz jest w rękach właściciela KTMa – może i rzeczywiście nowe Huski to trochę KTMy w innych barwach, ale można z powodzeniem stwierdzić, że Husqvarna mocno stara się wrócić na te wyżyny, na których była kiedyś. Ich offroadówki są świetne, a ostatnio nastąpił powrót na ulicę ze sprzętem supermoto.

Jednak prawdziwym „wow” było zaprezentowanie na targach Eicma dwóch, totalnie wypasionych motocykli. Może i trochę bazują na KTMach Duke 390, ale co z tego?! Są świetne! Jeżeli to nie zapowiada Husqvarnie dobrej przyszłości, to nie wiemy co zapowie…

Sprawdźcie kolejny, mały krok Huski w podkreślaniu wartości marki – video, w którym streszczona została 111-letnia historia legendy zrodzonej w Szwecji oraz ewolucji motocykli offroadowych. Jest też jedno z większych nazwisk minionej ery,  Torsten Hallman.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły