Gumowanie z SupermotoTrolls: najlepsze chwile z 2013 i 2014!

- Piotr Jędrzejak

Zima to ten czas, kiedy jazdę motocyklami trzeba zastąpić inną rozrywką. Na przykład jazdą na narach, albo ślizganiem się samochodami po zaśnieżonych drogach… A nie, moment, przecież tej zimy nie ma śniegu… Pogoda i tak nie rozpieszcza, więc jedną z propozycji jest oglądanie motocyklowych filmów. No i tutaj jak zwykle nie zawodzi ekipa SupermotoTrolls! Zerknijcie co przygotowali:

Najlepsze chwile z 2013 i 2014! Ścigaliśmy się, jaraliśmy kapcie, jak zwykle dużo gum i stopali ale najważniejsze – zrobiliśmy duży progres. 2014 był naszym najgorszym rokiem jeśli chodzi o jazdę na moto… Ale walić to! Jest 2015 i na pewno przeżyjemy go o 100% lepiej niż poprzedni rok!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl