Kawasaki W650 scrambler na wydmach – co za radocha!

- Piotr Jędrzejak

Kawasaki W650 przerobiony na scramblera, opona z łopatkami i na piaszczyste wydmy w Utah! 

Chłopaki z Bixby Moto są równo pokręceni. Mają na swoim koncie już wiele świetnych przedsięwzięć, jak chociażby wyścigi przerabianych skuterów na prowizorycznym torze, czy podróż na motorynkach przez pół USA – a wszystko oczywiście w przezabawnych klimatach. Teraz robili coś, czego mocno zazdrościmy. Wzięli Kawasaki W650 przerobionego na scramblera, założyli mu oponę z łopatkami i zabrali na piaszczyste wydmy w Utah!

Oczywiście, że nie trzeba się długo zastanawiać, żeby znaleźć kilka lepszych propozycji motocykli do takiego zadania… Ale nie może być zbyt łatwo! No i przyznajcie, że nie ma zbyt wiele sprzętów, na których to wyglądałoby bardziej klimatycznie! A coś nam się wydaje, że i tak W650 zrobiony na scramblera dawał tam ogromną radochę…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl