Kobiety w sportach motocyklowych – Spotkania z pasją – zaproszenie
MotoRmania
8 kwietnia 2013

Rusza pierwsza edycja Spotkań z Pasją  –  nowatorskiego projektu o wyjątkowych kobietach realizujących się w nietuzinkowych pasjach.

Spotkania z Pasją to niekomercyjny projekt oparty na cyklicznych spotkaniach z wyjątkowymi kobietami, którym nieobcy jest smak przygody. Projekt jest skupiony wyłącznie wokół tematyki sportowo-podróżniczej, podszyty sporą dawką adrenaliny i ukoronowany satysfakcją życiową bohaterek.

Całość zbieramy w swoistą receptę sukcesu, a jej składniki prezentujemy na wyjątkowym przedsięwzięciu, pełnym sportowych atrakcji, inspiracji i praktycznych wskazówek dla każdego, kto czuje się „niedopieszczony” przez życie. Ideą projektu jest promowanie wyjątkowych kobiecych osobowości i ich osiągnięć, oraz stylu życia pasją.

21 kwietnia 2013 o godzinie 15.00 w Salonie Honda Motorista przy ul. Kopijników 42 w Warszawie odbędzie się pierwsze Spotkanie z Pasją pod hasłem „Kobiety w sportach motorowych”, a poprowadzi je Joanna Zientarska.  Wyjątkowe bohaterki: Ewa Pieniakowska, Joanna Modrzewska i Natalia Florek opowiedzą o swoich receptach na życiowy sukces. W programie również wiele sportowych atrakcji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizator zaprasza wszystkich zakochanych w sportach motorowych oraz tych, którzy poszukują życiowej pasji – nie tylko kobiety!

W  PROGRAMIE:

  • Spotkanie z bohaterkami i ich recepta na sukces, czyli jak to się dzieje, że marzenia się spełniają
  • Pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu Ewy Pieniakowskiej
  • Pokaz niespodzianka!
  • Wystawa motocykli marki Honda
  • Prezentacja oferty salonu Motorista
  • Konkursy z cennymi nagrodami
  • oraz mnóstwo cennych, praktycznych informacji o tym  jak, gdzie i za ile można spełniać marzenia!

Więcej o projekcie na stronie  www.spotkaniazpasja.pl oraz www.facebook.com/spotkaniazpasja

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły