Kalendarz Płockie Motocyklistki 2014 na XXII WOŚP!

- MotoRmania

Kalendarz to 11 wspaniałych, charakternych kobiet przy swoich maszynach, którymi jeżdżą na co dzień, uchwyconych w plenerach Płocka i okolic.

Płockie motocyklistki po raz kolejny dołączają się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W XXII edycji WOŚP, tak samo jak rok temu, panie wezmą udział dzięki kalendarzowi. Jak napisał nam Maciej, „Panie po raz drugi skrzyknęły się i zrobiły coś fajnego i nietypowego”. Nie możemy się nie zgodzić!

Oto, co Płockie motocyklistki same napisały o swojej inicjatywie:

„Już po raz drugi przekazujemy na ręce XXII finału WOŚP kalendarz Płockie Motocyklistki!

Zmotywowane sukcesem odniesionym na licytacjach WOŚP w minionym roku, nie mogłyśmy zapomnieć przekazać kalendarza w tym roku.  W związku z tym na tegoroczny finał i aukcję WOŚP trafi wyjątkowy egzemplarz.

Nasz kalendarz to 11 wspaniałych, charakternych kobiet przy swoich maszynach, którymi jeżdżą na co dzień, uchwyconych w plenerach Płocka i okolic przez Grześka Mordoń. Zdjęcia powstawały we wspaniałej atmosferze przyprawionej dobrą zabawą, spontanicznością, w asyście wspaniałych przyjaciół i znajomych od września, zaś ostanie zdjęcia robione były jeszcze w grudniu. Następnie odrobina determinacji i stresu, żeby zdąrzyć na Nowy Rok i XXII finał WOŚP… I jest! „

plockie motocyklistki 2014 WOSP

Zapraszamy na licytację WOŚP oraz do obejrzenia spotu z kalendarzem:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl