Kalendarz Płockie Motocyklistki 2014 na XXII WOŚP!
MotoRmania
9 stycznia 2014

Kalendarz to 11 wspaniałych, charakternych kobiet przy swoich maszynach, którymi jeżdżą na co dzień, uchwyconych w plenerach Płocka i okolic.

Płockie motocyklistki po raz kolejny dołączają się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W XXII edycji WOŚP, tak samo jak rok temu, panie wezmą udział dzięki kalendarzowi. Jak napisał nam Maciej, „Panie po raz drugi skrzyknęły się i zrobiły coś fajnego i nietypowego”. Nie możemy się nie zgodzić!

Oto, co Płockie motocyklistki same napisały o swojej inicjatywie:

„Już po raz drugi przekazujemy na ręce XXII finału WOŚP kalendarz Płockie Motocyklistki!

Zmotywowane sukcesem odniesionym na licytacjach WOŚP w minionym roku, nie mogłyśmy zapomnieć przekazać kalendarza w tym roku.  W związku z tym na tegoroczny finał i aukcję WOŚP trafi wyjątkowy egzemplarz.

Nasz kalendarz to 11 wspaniałych, charakternych kobiet przy swoich maszynach, którymi jeżdżą na co dzień, uchwyconych w plenerach Płocka i okolic przez Grześka Mordoń. Zdjęcia powstawały we wspaniałej atmosferze przyprawionej dobrą zabawą, spontanicznością, w asyście wspaniałych przyjaciół i znajomych od września, zaś ostanie zdjęcia robione były jeszcze w grudniu. Następnie odrobina determinacji i stresu, żeby zdąrzyć na Nowy Rok i XXII finał WOŚP… I jest! „

Zapraszamy na licytację WOŚP oraz do obejrzenia spotu z kalendarzem:

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły