Shasta Smith – motocyklowy mechanik
MotoRmania
22 listopada 2012

Bądźmy szczerzy, niewiele kobiet pracuje w przemyśle motocyklowym. Jednak w warsztacie Vintage Monkey można spotkać czerwonowłosą piękność, która nazywa się Shasta Smith i jest pasjonatką renowacji i budowania motocykli zabytkowych.

Shasta jest entuzjastką motocykli i już jako nastolatka miała słabość do starych modeli. Zawodowo posiada 13 letnie doświadczenie w projektowaniu architektonicznym, które świetnie łączy ze światem motocyklizmu. W Vintage Monkey pracuje na cały etat. Firma zajmuje się zakupem zabytkowych motocykli, które po renowacji (w oparciu o projekt Shasty) sprzedaje. Można u nich kupić również firmowe akcesoria oraz odzież.

Shasta, jak sama twierdzi, czasem nie potrafi oprzeć się urokowi wybudowanych motocykli i zatrzymuje je dla siebie. Aktualnie w swojej kolekcji posiada pięć motocykli. Szczególnie kocha Hondę CB175 z 1972 roku, ale posiada również europejskie marki. Obecnie pracuje nad Triumphem i zostało jej już tylko parę miesięcy roboty. W swojej pracy najbardziej lubi moment kiedy powstaje prawdziwe dzieło sztuki i osoby potencjalnie nie związane z branżą motoryzacyjną zachwycają się takimi maszynami.

Rudowłosa mechaniczka zaprasza na swój fan page na FB

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły