Matt jest barmanem, aktorem oraz Kapitanem Kolorado, który na motocyklu pokonuje okropnego wroga – jedzie przez USA i walczy z dziecięcym rakiem.

Matt Gnojek jest młodym facetem z Denver w stanie Kolorado. Na co dzień jest barmanem, pracuje także jako aktor, a do jego pasji zaliczają się również motocykle, fascynacja komiksowym Kapitanem Ameryką oraz charytatywna pomoc dzieciom. Matt podpisuje się jako „Captain Colorado”, a po internecie rozlewają się filmy takie, jak poniższy:

Kapitan Kolorado

Mattem zainteresowały się mainstreamowe media. I bardzo dobrze, ponieważ jako Kapitan Kolorado postawił przed sobą fantastyczną misję. Kapitan własnie rusza w motocyklową podróż przez USA – w ciągu 3 miesięcy ma zamiar pokonać ponad 8000 kilometrów przez 17 stanów, a po drodze odwiedzi tak dużo dziecięcych szpitali, centrów uchodźców oraz konwentów, jak to tylko możliwe. Celem jest oczywiście pomoc najmłodszym. Matt ma zamiar także zebrać 10 000 dolarów w walce przeciwko dziecięcemu rakowi. Zbiórkę i więcej informacji znajdziecie na ColoradoCaptain.com.

Materiał o Kapitanie Kolorado wyemitowała m.in. stacja The Denver Channel:

kapitan ameryka kolorado