WSBK: Będzie się działo ! Pierwsza „siedemnastka” mieści się w 1,5 sekundy!

- MotoRmania

Rea podkreśla swoją dominację, a Baz nie przestaje zadziwiać – Sykes pokazuje, że będzie się liczyć w walce o każde podium.

Jest ostro – różnica w czasie pomiędzy pierwszym, a siedemnastym zawodnikiem WSBK wynosi mniej niż 1.5 sekundy. Taką sytuację mamy po drugim, ostatnim dniu testów na Phillip Island. W piątek zaczynamy rundę i wygląda na to, że będzie się bardzo dużo dziać. Rea atakowany będzie przez Yamahy, kapitalnego Syksa, a Ducati z Reddingiem też dołączy do akcji. Haslam na Hondzie dopiero się rozkręca, ale jego mocna piąta pozycja już jest bardzo dobra. To będzie epicki start sezonu. Sprawdźcie czasy poszczególnych zawodników po zakończonym dzisiaj ostatnim dniu testowym.

Zrzut ekranu 2020-02-25 o 09.24.31

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl