Ogromny progres Wójcik Racing w WSS! Jest szansa na „pierwszą dziesiątkę”!

- MotoRmania

Drugi, ostatni dzień testów przed wyścigowym weekendem inaugurującym sezon WSBK/WSS na Phillip Island okazał się owocny dla polskiego zespołu.

Poniedziałek Wójcik Racing kończył ze stratą 2.6 sekundy do lidera, ale wtorek to już 1.9s i 16. miejsce w stawce. Christoffer Bergman i cały zespół robią duże postępy i jeżeli tak pójdzie podczas kolejnych sesji w piątek, a później w czasie kwalifikacji to będziemy świadkami walki o pierwszą dziesiątkę w wyścigu. Byłby to fenomenalny początek dla polskiego zespołu, który debiutuje w Mistrzostwach Świata Supersport. Bergman ma już doświadczenie w tej serii, ale nowy motocykl i nowe środowisko dla wszystkich z teamie  narzuca pewne ograniczenia – progres od wczoraj jest rewelacyjny i zanosi się, że w najbliższy weekend będziemy siedzieć przed ekranami jak na szpilkach.

Zrzut ekranu 2020-02-25 o 08.50.19

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl