Wiktor Majchrowski – kolejny talent, który zaczynał w Motormania KidzGP?
MotoRmania
6 października 2020

Wszystko wskazuje na to, że Wiktor Majchrowski jest kolejnym dzieciakiem wywodzącym się z programu Motormania KidzGP, którego warto obserwować. Mieszkając w Krakowie stara się szlifować swoje umiejętności pod okiem Krzemień Racing Team i wygląda to bardzo, bardzo obiecująco.

W ubiegły weekend reprezentując barwy zespołu Flying Buffs na torze Slovakiaring zadebiutował (jeszcze bez polskiej licencji) w  4. rundzie Pucharu Polski (Sport 300, Sport 250, Classic). Kwalifikacje wygrał z czasem 2,38,184 i przewagą ponad 2 sek. nad drugim zawodnikiem. Pierwszy wyścig w sobotę po udanym starcie z powodów technicznych nie został przez Wiktora ukończny. W niedzielnym wyścigu pomimo trudnych warunków pogodowych Wiktorowi udało się zwyciężyć przyjeżdżając z przewagą 21,92 sek nad drugim zawodnikiem. W klasie rywalizowało 8 osób, a Wiktor w wieku 12 lat był najmłodszy.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły