Wiktor Majchrowski – kolejny talent, który zaczynał w Motormania KidzGP?

- MotoRmania

Wszystko wskazuje na to, że Wiktor Majchrowski jest kolejnym dzieciakiem wywodzącym się z programu Motormania KidzGP, którego warto obserwować. Mieszkając w Krakowie stara się szlifować swoje umiejętności pod okiem Krzemień Racing Team i wygląda to bardzo, bardzo obiecująco.

W ubiegły weekend reprezentując barwy zespołu Flying Buffs na torze Slovakiaring zadebiutował (jeszcze bez polskiej licencji) w  4. rundzie Pucharu Polski (Sport 300, Sport 250, Classic). Kwalifikacje wygrał z czasem 2,38,184 i przewagą ponad 2 sek. nad drugim zawodnikiem. Pierwszy wyścig w sobotę po udanym starcie z powodów technicznych nie został przez Wiktora ukończny. W niedzielnym wyścigu pomimo trudnych warunków pogodowych Wiktorowi udało się zwyciężyć przyjeżdżając z przewagą 21,92 sek nad drugim zawodnikiem. W klasie rywalizowało 8 osób, a Wiktor w wieku 12 lat był najmłodszy.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl