Utrudnienia na drogach Warszawy
MotoRmania
27 lutego 2020

W tym roku szykują się większe utrudnienia na drogach Warszawy wschodniej, w związku z remontem wiaduktu przy ulicy Ostrobramskiej nad aleją Stanów Zjednoczonych. Podczas prac przejazd będzie niemożliwy, więc trzeba będzie szukać alternatywnych tras. 

Termin składania ofert mija 06.03.2020 i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wiadukt będzie gotowy jeszcze w tym roku.

Zakres remontu jest bardzo szeroki (m.in. wymiana płyt obiektu, częściowa wymiana korpusu przyczółków, balustrad i barier ochronnych remont schodów, przystanków) i ponieważ obiekt będzie zamknięty, większość prac jest zaplanowana na okres wakacyjny.

Nie zmienia to faktu, że utrudnienia będą spore, więc jeśli obawiasz się o stan swojego zdrowia psychicznego podczas poruszania się po drogach Warszawy najlepiej będzie jak przesiądziesz się na motocykl.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły