Utrudnienia na drogach Warszawy

- MotoRmania

W tym roku szykują się większe utrudnienia na drogach Warszawy wschodniej, w związku z remontem wiaduktu przy ulicy Ostrobramskiej nad aleją Stanów Zjednoczonych. Podczas prac przejazd będzie niemożliwy, więc trzeba będzie szukać alternatywnych tras. 

Termin składania ofert mija 06.03.2020 i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wiadukt będzie gotowy jeszcze w tym roku.

Zakres remontu jest bardzo szeroki (m.in. wymiana płyt obiektu, częściowa wymiana korpusu przyczółków, balustrad i barier ochronnych remont schodów, przystanków) i ponieważ obiekt będzie zamknięty, większość prac jest zaplanowana na okres wakacyjny.

Nie zmienia to faktu, że utrudnienia będą spore, więc jeśli obawiasz się o stan swojego zdrowia psychicznego podczas poruszania się po drogach Warszawy najlepiej będzie jak przesiądziesz się na motocykl.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl