Valentino Rossi i jego sekretny pokój

- Mick

Ciekawi Was, gdzie Valentino Rossi chowa swoje najcenniejsze skarby; motocykle, kombinezony i kaski, w których sięgał po swoje najbardziej wyjątkowe zwycięstwa w Grand Prix? Doktor zaprosił do swojego „sekretnego pokoju” ekipę filmową Dainese i opowiedział historię tego wyjątkowego miejsca. Zobaczcie koniecznie.

Pierwsza z czterech części ciekawego dokumentu trafiła właśnie na YouTube. Niestety, Rossi opowiada o wszystkim po włosku, ale jest możliwość włączenia angielskich napisów. Zresztą, pewnych rzeczy naprawdę nie musimy rozumieć. Wystarczy nam sam fakt nacieszenia oczu najsłynniejszymi motocyklami „Doktora”.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl