Nowe fotoradary w Warszawie

- MotoRmania

Na moście Poniatowskiego miały stanąć urządzenia odcinkowego pomiaru prędkości ale oferta znacznie przekraczała budżet Zarządu Dróg Miejskich, więc zapadła decyzja o zakupie fotoradarów.

4 urządzenia zastaną zamontowane w najbardziej niebezpiecznych miejscach, m.in. na łuku w rejonie przystanków tramwajowych przy Wisłostradzie.

Dodatkowo ZDM będzie na bieżąco analizować lokalizacje obecnych fotoradarów i ew. przeniesienie części w bardziej strategiczne miejsca w mieście.

Natomiast GITD w 2020 planuje ustawić tylko jedno dodatkowe urządzenie, które ma się znaleźć w Al. Jerozolimskich 249 (Ursus).

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl