Ustawienie zawieszenia: problemy na hamowaniu. Rozpoznanie i regulacja. (film)

- MotoRmania

Zapraszamy na film dotyczący regulacji zawieszenia przy problemach jakie możemy odczuwać na hamowaniu. W materiale identyfikujemy problemy, tłumaczymy co kierowcy może potencjalnie przeszkadzać i co w konkretnym danym przypadku możemy zrobić. Odnosimy się do sytuacji przeciętnego polskiego motocyklisty, który nie bierze pod uwagę wymiany sprężyn ( co jest najważniejszym krokiem w sytuacji kiedy odczuwamy poważne problemy z zawieszeniem). Film poniżej to pierwsza kilkuminutowa część dostępna dla wszystkich czytelników. Druga część, a właściwie cały materiał możecie zobaczyć poniżej w sekcji dla subskrybentów, czyli możecie sobie zrobić MOTOCYKLOWY PREZENT ROKU :):). Jako subskrybent masz dostęp nie tylko do specjalnych materiałów takich jak ten (np. o kontroli motocykla w uślizgu) , ale do bezpłatnych szkoleń na torze (w tym roku na torze Radom, w przyszłym na różnych torach w Polsce: nagrywamy Cię i omawiamy błędy), bezpłatnych seminariów z ustawień zawieszenia ( zapisz się –tutaj info), bezpłatnych treningów flat trackowych (zapisz się -tutaj info), oraz pakietu zniżek „1500 plus” w polskich firmach motocyklowych (tutaj pełne info)…. I co wy na to? Zapraszamy na materiał, jeżeli jesteś już subskrybentem to odpalaj pełną wersję filmu poniżej, jeżeli nie jesteś, zobacz materiał i dołącz do nas :):) – Kliknij w baner pod filmem i przejdź prostą procedurę rejestracji – zapraszamy!

Witaj w sekcji dla subskrybentów – zapraszamy na cały materiał. Już za kilka dni kolejne części !! Pamiętaj o bezpłatnych treningach flat trackowych oraz seminariach z ustawień zawieszenia :).

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl