Slajdy, boki, palona guma – KTM 790 Duke jakiego nie widziałeś! Zapnij pasy i oglądaj!
MotoRmania
12 stycznia 2021

Uwaga, takie umiejętności jak na poniższym filmie grożą Ci jeżeli dołączysz do „Squadu” subskrybentów Motormanii i zaczniesz brać udział w naszych bezpłatnych treningach (zobacz jak wyglądał nasz ostatni trening w Toruniu) . Flat track najlepiej przygotowuje do jazdy po asfalcie ponieważ uczy nas wyczucia uślizgów i pracy ciałem. To dla tego jest podstawą treningową dla zawodników czołówki Mistrzostw Świata – jeżeli nie masz odpowiedniego motocykla będziesz mógł sobie wypożyczyć na miejscu ( w 2021 przewidujemy co najmniej 10 weekendów treningowych dla naszych subskrybentów). Tutaj dowiesz się wszystkiego o tym jak dołączyć do Squadu Motormanii subskrybując portal.

Tymczasem na asfalcie z motocyklem zaczynasz robić to czego nauczyłeś się w nieco bardziej wybaczających warunkach flat trackowych. Możesz z łatwością kontrolować slajd ponieważ wiesz jak reagować ciałem, rozumiesz dynamikę jazdy w slajdzie, a co najważniejsze, zbudowałeś odpowiednie wyczucie. Krótko mówiąc wygląda to tak jak na poniższym filmie. W roli głównej KTM 790 Duke przystosowany do flat tracku oraz Andy DiBrino, który ma na swoim koncie dwukrotne Mistrzostwo USA w serii Super Hooligan.

Zapnijcie pasy i bawcie się dobrze !!!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły