Slajdy, boki, palona guma – KTM 790 Duke jakiego nie widziałeś! Zapnij pasy i oglądaj!

- MotoRmania

Uwaga, takie umiejętności jak na poniższym filmie grożą Ci jeżeli dołączysz do „Squadu” subskrybentów Motormanii i zaczniesz brać udział w naszych bezpłatnych treningach (zobacz jak wyglądał nasz ostatni trening w Toruniu) . Flat track najlepiej przygotowuje do jazdy po asfalcie ponieważ uczy nas wyczucia uślizgów i pracy ciałem. To dla tego jest podstawą treningową dla zawodników czołówki Mistrzostw Świata – jeżeli nie masz odpowiedniego motocykla będziesz mógł sobie wypożyczyć na miejscu ( w 2021 przewidujemy co najmniej 10 weekendów treningowych dla naszych subskrybentów). Tutaj dowiesz się wszystkiego o tym jak dołączyć do Squadu Motormanii subskrybując portal.

Tymczasem na asfalcie z motocyklem zaczynasz robić to czego nauczyłeś się w nieco bardziej wybaczających warunkach flat trackowych. Możesz z łatwością kontrolować slajd ponieważ wiesz jak reagować ciałem, rozumiesz dynamikę jazdy w slajdzie, a co najważniejsze, zbudowałeś odpowiednie wyczucie. Krótko mówiąc wygląda to tak jak na poniższym filmie. W roli głównej KTM 790 Duke przystosowany do flat tracku oraz Andy DiBrino, który ma na swoim koncie dwukrotne Mistrzostwo USA w serii Super Hooligan.

Zapnijcie pasy i bawcie się dobrze !!!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl