BAD SANTA u OJCA DYREKTORA… czyli MotoRmania SQUAD w Toruniu.
MotoRmania
22 grudnia 2020

Zobaczcie atmosferę naszych bezpłatnych treningów dla subskrybentów portalu 🙂 – jesteśmy dumni, że w tak krótkim czasie od rozpoczęcia programu odwiedzają nas nie tylko osoby początkujące, ale doświadczeni zawodnicy tacy jak Paweł Szkopek, Kamil Krzemień, Łukasz Bujniewicz czy cała paleta młodego pokolenia z KidzGP Team, Matim Pasiukiem i Mateuszem Hulewiczem na czele! Bycie z nami to bycie w najlepszym treningowym towarzystwie i możliwość uczenia się podstaw od utytułowanych zawodników. Dołączenie do naszego SQUADU osób subskrybujących portal zajmie Ci nie więcej niż 3 minuty, a pakiet korzyści jest nieprawdopodobny – tutaj się wszystkiego dowiesz i zrobisz sobie lub komuś dodatkowy, wspaniały motocyklowy prezent na święta.

W 2021 czekają bezpłatne szkolenia i treningi na asfalcie, flat tracku, seminaria z ustawień zawieszenia i kolejne materiały szkoleniowe. DOŁĄCZ DO SQUADU DZIŚ! Zobacz materiał z ostatniej niedzieli :).

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły