Los Cojones 2020- zarezerwowałeś, ale nie mogłeś przyjechać? Terminy na 2021. Zobacz, czy możesz coś wybrać :)

- MotoRmania

Kalendarz na zimę i wiosnę 2021 ogłosiliśmy 19 września, ale wiemy, że kilku zainteresowanym „umknął pod radarem”. Ponieważ do tej pory nie wszystkie osoby, które miały rezerwację w roku 2020 (i były zmuszone odwołać wyjazd z powodu ograniczeń) wykorzystały swój wyjazd później, lub zarezerwowały sobie nowy termin chcielibyśmy się przypomnieć, zaproponować to co zostało z okresu „zima/wiosna” oraz podać kalendarz na cały rok 2021. Na dostępne terminy w lutym 2021 osoby przenoszący przyjazd z roku 2020 mają pierwszeństwo rezerwacji :). Serdecznie zachęcamy – w lutym bilety lotnicze z wiadomych przyczyn są niezwykle tanie.

Naturalnie na nowy termin można się zdecydować w dowolnych czasie, ale trzeba pamiętać, że miejsca mogą się skończyć, zatem prosimy o wcześniejszą rezerwację. Poniższy kalendarz zawiera terminy turnusów, które już mogliśmy wyznaczyć. W okresie wakacyjnym dojdą nowe, a także dodatkowe tygodnie w innych miesiącach, ale ich daty potwierdzimy jak tylko ustalony będzie nasz kalendarz imprez dla subskrybentów w Polsce. Na razie można wybrać z załączonych terminów, a daty kolejnych uzupełnimy wkrótce. O rezerwacje prosimy na [email protected].

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl