Los Cojones 2020- zarezerwowałeś, ale nie mogłeś przyjechać? Terminy na 2021. Zobacz, czy możesz coś wybrać :)
MotoRmania
21 grudnia 2020

Kalendarz na zimę i wiosnę 2021 ogłosiliśmy 19 września, ale wiemy, że kilku zainteresowanym „umknął pod radarem”. Ponieważ do tej pory nie wszystkie osoby, które miały rezerwację w roku 2020 (i były zmuszone odwołać wyjazd z powodu ograniczeń) wykorzystały swój wyjazd później, lub zarezerwowały sobie nowy termin chcielibyśmy się przypomnieć, zaproponować to co zostało z okresu „zima/wiosna” oraz podać kalendarz na cały rok 2021. Na dostępne terminy w lutym 2021 osoby przenoszący przyjazd z roku 2020 mają pierwszeństwo rezerwacji :). Serdecznie zachęcamy – w lutym bilety lotnicze z wiadomych przyczyn są niezwykle tanie.

Naturalnie na nowy termin można się zdecydować w dowolnych czasie, ale trzeba pamiętać, że miejsca mogą się skończyć, zatem prosimy o wcześniejszą rezerwację. Poniższy kalendarz zawiera terminy turnusów, które już mogliśmy wyznaczyć. W okresie wakacyjnym dojdą nowe, a także dodatkowe tygodnie w innych miesiącach, ale ich daty potwierdzimy jak tylko ustalony będzie nasz kalendarz imprez dla subskrybentów w Polsce. Na razie można wybrać z załączonych terminów, a daty kolejnych uzupełnimy wkrótce. O rezerwacje prosimy na pejser@motormania.com.pl.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły