Rossi z Covid-19. Nie pojedzie w wyścigach. Zobacz jak opisuje sytuacje…
MotoRmania
16 października 2020

Niestety, Valentino Rossi jest pierwszym z zawodników stawki MotoGP, który został zarażony koronawirusem i nie pojedzie najbliższych dwóch wyścigów w Aragoni. Oto co napisał na swoim koncie Twiterowym :

„Niestety tego ranka obudziłem się nie czując się dobrze. Czułem ból w kościach i miałem delikatną gorączkę, więc natychmiast wezwałem doktora, który przetestował mnie dwukrotnie. Szybki test PCR był negatywny, tak samo jak test który zrobiłem we wtorek. Niestety drugi test, którego rezultaty otrzymałem o 16.00, dał wynik pozytywny.

Jestem bardzo zawiedziony faktem, że nie wystartuję w Aragonie, chciałbym być optymistyczny, ale obawiam się, że drugi wyścig też nie będzie możliwy… Jestem zły. ponieważ zrobiłem wszystko aby zachowywać się zgodnie z zaleceniami. Izolowałem się od przyjazdu z Le Mans , ale jest jak jest, i nie mogę tego zamienić. Teraz stosuję się do zaleceń lekarza i mam nadzieję, że wkrótce poczuję się lepiej.”

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły