Rossi z Covid-19. Nie pojedzie w wyścigach. Zobacz jak opisuje sytuacje…

- MotoRmania

Niestety, Valentino Rossi jest pierwszym z zawodników stawki MotoGP, który został zarażony koronawirusem i nie pojedzie najbliższych dwóch wyścigów w Aragoni. Oto co napisał na swoim koncie Twiterowym :

„Niestety tego ranka obudziłem się nie czując się dobrze. Czułem ból w kościach i miałem delikatną gorączkę, więc natychmiast wezwałem doktora, który przetestował mnie dwukrotnie. Szybki test PCR był negatywny, tak samo jak test który zrobiłem we wtorek. Niestety drugi test, którego rezultaty otrzymałem o 16.00, dał wynik pozytywny.

Jestem bardzo zawiedziony faktem, że nie wystartuję w Aragonie, chciałbym być optymistyczny, ale obawiam się, że drugi wyścig też nie będzie możliwy… Jestem zły. ponieważ zrobiłem wszystko aby zachowywać się zgodnie z zaleceniami. Izolowałem się od przyjazdu z Le Mans , ale jest jak jest, i nie mogę tego zamienić. Teraz stosuję się do zaleceń lekarza i mam nadzieję, że wkrótce poczuję się lepiej.”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl