TAK ŹLE JESZCZE NIE BYŁO… Zgadnij: ilu zawodników startowało w Mistrzostwach Polski?

- MotoRmania

Tytuł jest o tyle nie precyzyjny, że na początku wieku zdarzały się różne anomalie dotyczące ilości zawodników. Ale to stare czasy, które miały inne uwarunkowania. Później wyścigi motocyklowe w Polsce przeżyły rozkwit frekwencyjny, a licząc zawodników pucharów Suzuki, czy Yamahy BMW na weekend Mistrzostw Polski przyjeżdżało ponad 200 ( słownie : dwustu!!) zawodników. Każda klasa Mistrzowska miała dużą frekwencję. Co się stało w roku 2020? Covid? Inne możliwości pucharowe? Odpowiedź jest pewnie złożona i chętnie poznamy wasze opinie.

Oto wyniki końcowe w klasie Superbike – wystartowało CZTERECH ZAWODNIKÓW !!!!

Wyniki końcowe w klasie Stock 1000..

Oto wyniki końcowe w klasie Stock 600 – wystartowało TRZECH ZAWODNIKÓW!!!

Przerażająca jest frekwencja w klasie 300… Biedny Mateusz Hulewicz w ramach Mistrzostw Polski wygrywał wyścigi Alpe Adria walcząc z innymi rywalami, ale był jedynym Polakiem podciągniętym pod naszą klasyfikację.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl