Rossi vs Mistrz Flat tracku. Walka na łokcie!
MotoRmania
7 stycznia 2021

Zanim zobaczysz onboard przyjmij nasze zaproszenie do trenowania flat tracku na naszych bezpłatnych treningach dla subskrybentów portalu Motormanii (zobacz jak wyglądał nasz ostatni trening w Toruniu) . Flat track najlepiej przygotowuje do jazdy po asfalcie ponieważ uczy nas wyczucia uślizgów i pracy ciałem. To dla tego jest podstawą treningową dla zawodników czołówki Mistrzostw Świata – jeżeli nie masz odpowiedniego motocykla będziesz mógł sobie wypożyczyć na miejscu ( w 2021 przewidujemy co najmniej 10 weekendów treningowych dla naszych subskrybentów). Tutaj dowiesz się wszystkiego o tym jak dołączyć do Squadu Motormanii subskrybując portal.

Na poniższym filmie zobaczycie okrążenie nagrane podczas treningu na ranczu Rossiego. Kamera znajduje się na kasku Sammiego Halberta, który od ponad dekady jest czołowym zawodnikiem Flat Trackowym w USA – ma na swoim koncie tytuły mistrzowskie w tym najważniejszy : Grand National. Jak sobie radzi w walce z Rossim? Zobaczcie…

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły