PONAD 90 LAT I SZALEJĄ.. Motocykle odmładzają!

- MotoRmania

W Moto Angeles widać dokładnie to co potwierdzają badania naukowców.

1 stycznia 2020 roku w hiszpańskiej siedzibie MotoRmanii. Robert i Pejser, niestety, łącznie mają już ponad 90 lat. To sporo.. Ale na trzeźwo, bez jakichkolwiek substancji odurzających, i z nieprzymuszonej woli pokazują dzieciakom z Motormania KidzGP, kto tak naprawdę jest młodszy.

Zrzut ekranu 2020-01-01 o 14.49.01

To oczywiście nic wielkiego – sympatyczny poranek w haciendzie, ale naukowcy już opublikowali wiele badań dowodzących, że motocykle odmładzają. Tego wam życzymy na rok 2020 właśnie. Abyście byli młodzi duchem…  I bawili się tak dobrze jak my na tym filmie 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl