Były członek ekipy Suzuki MotoGP zginął w Sylwestra

- Mick

Gary McLaren, doskonale znany wielu w padoku MotoGP, zginął tragicznie świętując nowy rok w Tajlandii.

50-letni McLaren przez ponad dekadę pracował MotoGP w teamie Rizla Suzuki jako inżynier odpowiadający za analizę danych i był bardzo lubiany nie tylko wśród zespołowych kolegów, ale i w całym padoku.

Po wycofaniu się Suzuki z MotoGP w 2012 roku Gary dołączył do IRTA, czyli stowarzyszenia zespołów, które dba o ekipy i zawodników.

McLaren spędzał sylwestra w Tajlandii ze swoją partnerką i o północy próbował odpalić tubę fajerwerków, która eksplodowała mu prosto w twarz, zabijając Brytyjczyka na miejscu.

Redakcja MotoRmanii łączy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi Gary’ego.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl