Ostatnie wolne miejsca na bezpłatne szkolenia – Tor Radom. Zapraszamy :)

- MotoRmania

Zapraszamy na Tor Radom w przyszłym tygodniu – jeszcze dzisiaj i jutro ( czyli do 27.09.) można się rejestrować. Na poniedziałek 28.09. zostały 3 wolne miejsca – wygląda na to, że pogoda nam nie pokrzyżuje planów. Luźniej z miejscami jest na wtorek i czwartek- jeżeli prognozy będą deszczowe to spotykamy się na miejscu i czekamy, aż warunki się poprawią. Gdyby sytuacja pogodowa była beznadziejna przenosimy termin treningu na inny dzień – prawdopodobnie 5.10. Termin piątkowy (02,10.) mamy już niestety zabukowany w 100% – brak wolnych miejsc.

Maksymalna ilość osób to 25, co oznacza, że oprócz jazdy zadaniowej, każdy z uczestników otrzyma czas na prywatne nagranie i konsultacje. Szkolenie jest bezpłatne dla subskrybentów Motormanii ? – tutaj dowiecie się wszystkiego. Rejestrujcie się i zgłoście się dzisiaj !

PROGRAM SZKOLENIA

Skupimy się na podstawowych aspektach związanych z pozycją oraz linią przejazdu. W pierwszej kolejności będziemy egzekwować prawidłową trajektorię.

Jednym z ważniejszych zadań, które będziemy realizować to weryfikacja naszych punktów przejazdu, czyli – punktu hamowania, punktu skrętu, apexu, oraz zakładanego punktu do którego chcemy dojechać tuż po wyjściu z zakrętu.

Bardzo ważnym punktem będzie konsultacja pozycji oraz pracy ciałem podczas jazdy.

Nie czekaj – rejestruj się, zostań subskrybentem naszym materiałów Premium i do zobaczenia w Radomiu, lub na seminariach z ustawień zawieszenia!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl