Ostatnie wolne miejsca na bezpłatne szkolenia – Tor Radom. Zapraszamy :)
MotoRmania
26 września 2020

Zapraszamy na Tor Radom w przyszłym tygodniu – jeszcze dzisiaj i jutro ( czyli do 27.09.) można się rejestrować. Na poniedziałek 28.09. zostały 3 wolne miejsca – wygląda na to, że pogoda nam nie pokrzyżuje planów. Luźniej z miejscami jest na wtorek i czwartek- jeżeli prognozy będą deszczowe to spotykamy się na miejscu i czekamy, aż warunki się poprawią. Gdyby sytuacja pogodowa była beznadziejna przenosimy termin treningu na inny dzień – prawdopodobnie 5.10. Termin piątkowy (02,10.) mamy już niestety zabukowany w 100% – brak wolnych miejsc.

Maksymalna ilość osób to 25, co oznacza, że oprócz jazdy zadaniowej, każdy z uczestników otrzyma czas na prywatne nagranie i konsultacje. Szkolenie jest bezpłatne dla subskrybentów Motormanii 🙂 – tutaj dowiecie się wszystkiego. Rejestrujcie się i zgłoście się dzisiaj !

PROGRAM SZKOLENIA

Skupimy się na podstawowych aspektach związanych z pozycją oraz linią przejazdu. W pierwszej kolejności będziemy egzekwować prawidłową trajektorię.

Jednym z ważniejszych zadań, które będziemy realizować to weryfikacja naszych punktów przejazdu, czyli – punktu hamowania, punktu skrętu, apexu, oraz zakładanego punktu do którego chcemy dojechać tuż po wyjściu z zakrętu.

Bardzo ważnym punktem będzie konsultacja pozycji oraz pracy ciałem podczas jazdy.

Nie czekaj – rejestruj się, zostań subskrybentem naszym materiałów Premium i do zobaczenia w Radomiu, lub na seminariach z ustawień zawieszenia!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły