O, której zadzwoni Rossi? Morbidelli o treningu na ranczu i dlaczego to robią.

- MotoRmania

Dainese właśnie opublikowało inspirujący wywiad z Franco Morbidellim nagrany na ranczu flat trackowym Valentino Rossiego. „Morbi” opowiada o treningach, o tym jak poznał Vale i o tym dlaczego trenują tak, a nie inaczej. Pamiętaj, że jeżeli chcesz naśladować sposób trenowania najlepszych zawodników, to Motormania Ci to od dłuższego czasu proponuje ( zobacz jak wygląda nasz trening flat trackowy, w którym możesz brać bezpłatny udział). Aby dołączyć do naszego „Sqadu” treningowego wejdź na ten link.

Tymczasem zapraszamy na ten wspaniały materiał, który pokazuje ogromną pasję zamkniętą w spokojnym usposobieniu i strzeżoną uśmiechem :)… Trudno nie lubić Frankiego.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl