Nowy KTM 1290 Super Adventure S. Widzieliście ten film?

- MotoRmania

KTM przygotował wyjątkowo dynamicznie zmontowany film promocyjny nowego Super Adventure S na 2021 (dostępność od marca) – możecie go zobaczyć na samym dole materiału. Moc maksymalna i moment obrotowy pozostaję bez zmian: 160 KM i 138 Nm. Waga spadła o symboliczne 1.6kg.

Do dyspozycji mamy Cornering ABS i Offroad ABS, które pochodzą z nowego pakietu Bosch Motorcycle Stabilitu Control. Opcjonalnie możemy dorzucić system kontroli uślizgu – Motor Slip Regulation. Nawigujemy opcjami na nowym, siedmiocalowym wyświetlacz TFT.

Do dyspozycji mamy tradycyjne mapy: Rain, Street, Sport i Offroad. Za dopłatą jest dostępny tryb Rally. Będzie też można wyposażyć maszynę w tempomat.

Zawieszenie to półaktywny model WP APEX. Główka ramy została cofnięta o 15 mm. Nowy zbiornik paliwa ma pojemność 23 litrów i bezkluczykowy korek – tak jak to miało miejsce w poprzednim modelu. Zobaczcie jak Super Adventure prezentuje się w akcji 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl