Nowy KTM 1290 Super Adventure S. Widzieliście ten film?
MotoRmania
27 stycznia 2021

KTM przygotował wyjątkowo dynamicznie zmontowany film promocyjny nowego Super Adventure S na 2021 (dostępność od marca) – możecie go zobaczyć na samym dole materiału. Moc maksymalna i moment obrotowy pozostaję bez zmian: 160 KM i 138 Nm. Waga spadła o symboliczne 1.6kg.

Do dyspozycji mamy Cornering ABS i Offroad ABS, które pochodzą z nowego pakietu Bosch Motorcycle Stabilitu Control. Opcjonalnie możemy dorzucić system kontroli uślizgu – Motor Slip Regulation. Nawigujemy opcjami na nowym, siedmiocalowym wyświetlacz TFT.

Do dyspozycji mamy tradycyjne mapy: Rain, Street, Sport i Offroad. Za dopłatą jest dostępny tryb Rally. Będzie też można wyposażyć maszynę w tempomat.

Zawieszenie to półaktywny model WP APEX. Główka ramy została cofnięta o 15 mm. Nowy zbiornik paliwa ma pojemność 23 litrów i bezkluczykowy korek – tak jak to miało miejsce w poprzednim modelu. Zobaczcie jak Super Adventure prezentuje się w akcji 🙂

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły