Nowa Hayabusa- pierwszy oficjalny film!
MotoRmania
28 stycznia 2021

Pierwszy oficjalny „teaser” nowej Hayabusy pojawił się właśnie w sieci. Suzuki zapowiedziało pełną odsłonę na 5-go lutego, a zatem już niedługo będziemy wiedzieć wszystko. Na razie ( i to już nas bardzo uszczęśliwia) wiemy, że Hayabusa będzie zdecydowanie nawiązywać wyglądem do wszystkich poprzednich modeli, i że jak zwykle będzie szybka. Na filmie zobaczymy „zamknięcie szafy” na budziku. Co ciekawe nowe zegary są bardzo podobne do poprzednich.

Mamy analogowy obrotomierz i prędkościomierz. Wyświetlacz TFT znajduje się pomiędzy nimi podkreślając, że tradycyjna wściekłość łączy się z nowoczesnymi systemami. Na krótkim ujęciu możemy zobaczyć, że motocykl jedzie na mapie silnika A, czyli zapewne najmocniejszej. Nowa Hayabusa prawdopodobnie będzie mieć większą pojemność niż dotychczasowe modele, co pomoże jej utrzymać wysoką moc pomimo Euro5. Trudno dokładnie zobaczyć bryłę nowej maszyny, ale można stwierdzić, że jest podobna do dotychczasowych co chyba wpisuje się w oczekiwania fanów Hayabusy. Jedną z jej niepowtarzalnych cech był przecież drapieżny, nietypowy wygląd. W piątek za tydzień wszystkiego się dowiemy. Też nie możecie się doczekać ?

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły