Nowa Hayabusa- pierwszy oficjalny film!

- MotoRmania

Pierwszy oficjalny „teaser” nowej Hayabusy pojawił się właśnie w sieci. Suzuki zapowiedziało pełną odsłonę na 5-go lutego, a zatem już niedługo będziemy wiedzieć wszystko. Na razie ( i to już nas bardzo uszczęśliwia) wiemy, że Hayabusa będzie zdecydowanie nawiązywać wyglądem do wszystkich poprzednich modeli, i że jak zwykle będzie szybka. Na filmie zobaczymy „zamknięcie szafy” na budziku. Co ciekawe nowe zegary są bardzo podobne do poprzednich.

Mamy analogowy obrotomierz i prędkościomierz. Wyświetlacz TFT znajduje się pomiędzy nimi podkreślając, że tradycyjna wściekłość łączy się z nowoczesnymi systemami. Na krótkim ujęciu możemy zobaczyć, że motocykl jedzie na mapie silnika A, czyli zapewne najmocniejszej. Nowa Hayabusa prawdopodobnie będzie mieć większą pojemność niż dotychczasowe modele, co pomoże jej utrzymać wysoką moc pomimo Euro5. Trudno dokładnie zobaczyć bryłę nowej maszyny, ale można stwierdzić, że jest podobna do dotychczasowych co chyba wpisuje się w oczekiwania fanów Hayabusy. Jedną z jej niepowtarzalnych cech był przecież drapieżny, nietypowy wygląd. W piątek za tydzień wszystkiego się dowiemy. Też nie możecie się doczekać ?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl