Airbag w jeansach motocyklowych. Dobry pomysł?
MotoRmania
27 stycznia 2021

Wszystko co przyczynia się do naszego bezpieczeństwa jest dobrym pomysłem – o ile nie krępuje nam zbytnio ruchów i nie odbiera przyjemności z jazdy. Lubimy jeździć w jeansach, a te zaczynają ewoluować w coraz bardziej zaawansowane formy. Szwedzi z firmy Mo’cycle są na ostatniej prostej jeżeli chodzi o motocyklowe jeansy z airbagiem.

Chcieliby, aby takie jeansy kosztowały w detalu około 300 euro, co jest ceną rewelacyjną biorąc pod uwagę technologię. Końcowy produkt zamiast fizycznej konieczności pociągnięcia „czegoś” co uwalnia eksplozję ma mieć elektroniczne urządzenie wzorem tych z kombinezonów Dainese. Na razie największym problemem dla Mo’cycle jest finansowanie. Muszą mieć około 1000 chętnych na zakup produktu, aby uruchomić linię. Jeżeli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem to wejdź na ich stronę https://www.airbagjeans.com i wyraź zgodę na otrzymywanie „newslettera”. Oni nie chcą od Ciebie kasy, chcą tylko wiedzieć czy mógłbyś w przyszłości być potencjalnym nabywcą. Wizjonerów warto wspierać 🙂

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły