Airbag w jeansach motocyklowych. Dobry pomysł?

- MotoRmania

Wszystko co przyczynia się do naszego bezpieczeństwa jest dobrym pomysłem – o ile nie krępuje nam zbytnio ruchów i nie odbiera przyjemności z jazdy. Lubimy jeździć w jeansach, a te zaczynają ewoluować w coraz bardziej zaawansowane formy. Szwedzi z firmy Mo’cycle są na ostatniej prostej jeżeli chodzi o motocyklowe jeansy z airbagiem.

Chcieliby, aby takie jeansy kosztowały w detalu około 300 euro, co jest ceną rewelacyjną biorąc pod uwagę technologię. Końcowy produkt zamiast fizycznej konieczności pociągnięcia „czegoś” co uwalnia eksplozję ma mieć elektroniczne urządzenie wzorem tych z kombinezonów Dainese. Na razie największym problemem dla Mo’cycle jest finansowanie. Muszą mieć około 1000 chętnych na zakup produktu, aby uruchomić linię. Jeżeli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem to wejdź na ich stronę https://www.airbagjeans.com i wyraź zgodę na otrzymywanie „newslettera”. Oni nie chcą od Ciebie kasy, chcą tylko wiedzieć czy mógłbyś w przyszłości być potencjalnym nabywcą. Wizjonerów warto wspierać 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl